YENİ ÜYE BAŞVURU FORMU

KİŞİSEL

KURUMSAL


Kargolama Ve Teslimat Bilgileri


Alan seçerek firmaların sizi bulmasını yardım edin.


ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme ihaleka.com sahipleri ile ve bu sitenin kullanıcıları arasındaki çalışma prensiplerini düzenler.

Kullanici ihakela.com sitesine üye olarak aşağıdaki şartlara uyduğunu kabul eder:

1. ihaleka.com sahipleri, geliştircileri, hizmet sağlayıcıları ve çalışanları bu sitede sağlanan ürün ve hizmetlerden doğrudan veya dolaylı olarak doğabilecek veya doğmuş olan her türlü maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamazlar.

2. Kullanıcılar 1. maddede sözü edilen herhangi bir kişisel ve kurumsal zarardan doğabilecek kanuni haklarından ihaleka.com sahipleri ve çalışanları lehine vazgeçtiğini taahhüt eder.

3. ihaleka.com sitesindeki kullanıcılara ait ticari bilgiler gizli tutulacaktır. Bununla birlikte bu bilgilerin herhangi bir şekilde açığa çıkmasından ve gizliliğinin ihlal edilmesinden dolayı ihaleka.com sahipleri ve çalışanları sorumlu tutulmayacaklardır. Kullanıcı bilgi gizliliğinin ihlal edilmesinden doğan kanuni haklarından ihaleka.com sahipleri ve çalışanları lehine vazgeçtiğini taahhüt eder.

4. Kullanici kendilerine ait şifre, parola vb. sistem giriş bilgilerininin gizliliğini kendileri sağlamak zorundadır. Kullanıcının ihmal ve dikkatsizliği sonucu sistem giriş bilgilerinin 3. kişilere geçmesi sonucu ortaya çıkacak maddi ve manevi zararlardan yalnızca kullanıcı sorumludur.

5. Kullanici site hizmetlerini kötü amaçlı, amaç dışı kullanmamayı taahhüt eder. Site hizmetlerini bilerek aksatan,sabote eden, veya siteyi tamamen çalışmaz hale getiren kullancılar bu hareketleri sonucunda ihaleka.com ve diğer kullanıcıların zararlarını karşılamayı taahhüt ederler.

6. ihaleka.com site içeriğini sistematik olarak kopyalamak, kopyalamaya teşebbüs etmek, site içeriğini başka bir sitede ihaleka.com sahiplerinin yazılı izni olmadan kullanmak yasaktır.

7. Normal ticaret aktivitesi: Kullancilar ihaleka.com'da açtıkları ihaleler ve girdikleri ticari ilişkilerde karşı tarafın güvenin sarsıcı işlemlerden uzak durmayı taahhüt ederler.

8. Ücretli kullanıcılar ihaleka.com tarafından belirlenen ve ilan edilen kullanım ücret ve aidatlarını zamanında ve tam olarak ödemeyi taahhüt ederler. Ücretini zamanında ödemeyen kullanıcıların hesaplarını kapatmak yada faaliyetlerini kısıtlamak tamamen ihaleka.com'un tasarrufundadır.

9. ihaleka.com dileği kişi ve kurumlara sebep göstermeden hizmet vermeyi reddedebilir. Dilediği kullanıcılara hizmet vermeyi sebep göstermeden kesebilir yada kısıtlayabilir. Bu durumda daha önceden ödenmiş aidat ve ücretlerin geri kalan kısmı son karar ihale.com'a ait olmak şartıyla iade edilir.

10. Kullancılar siteye giriş yaparak ve hizmetlerinden yararlanarak bu sözleşme şartlarına uymuş sayılırlar. 11. İşbu sözleşme kullanıcılara haber verilmeden tek taraflı olarak ihaleka.com tarafından değiştirilebilir. Sözleşme değişiklikleri bir hafta içerisinde ihaleka.com sitesinde ilan edilir ve kullanıcılar böylece değişikliklerden haberdar edilmiş olur.